Wszystkie nasze oferty pracy.

Zawsze jesteśmy otwarci na pozyskiwanie nowych talentów, jeśli żadna z ofert pracy, przedstawionych poniżej, nie odpowiada Twoim kwalifikacjom możesz wysłać nam swoją aplikację na podany niżej adres. Również jesteśmy otwarci na kontakt ze studentami, którym proponujemy staż na koniec studiów, oraz możliwość zatrudnienia po jego ukończeniu.

  • Senior Software Developer C# .NET

    Opis stanowiska

    Utrzymanie i rozwój oprogramowania firmy tworzącej system kierowania ruchem w parkingach
    Zapewnienie poprawnego działania oprogramowania w dziedzinie automatyki parkingowej
    Tworzenie i rozwój nowego oprogramowania
    Praca dla klienta zagranicznego

    Wymagane umiejętności

    Wykształcenie wyższe kierunkowe
    Doświadczenie w programowaniu co najmniej 5 lat
    Dobra znajomość języka C# / .NET, oraz baz danych MySQL
    Podstawowa znajomość systemu LINUX (Ubuntu Server)
    Znajomość kontroli wersji i zarządzania zmianami
    Dobra znajomość języka angielskiego
    Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
    Udział w ciekawych projektach, realną możliwość rozwoju zawodowego pełną wyzwań i nowych zadań
    Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i własnych umiejętności
    Umowę o prace na pełny etat
    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

    Lokalizacja:

    Centrum Krakowa, możliwość krótkich wyjazdów na terenie Francji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez AFA Polska z siedzibą w Świątnikach Górnych."

  • Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki

    Przejęcie już istniejącej bazy klientów (rynek Niemiecki) i pozyskiwanie nowych. Prowadzenie negocjacji handlowych dbanie o utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

    Sporządzanie wycen systemu oraz dbanie o ich kompleksowość
    Negocjowanie warunków sprzedaży
    Utrzymywanie kontaktów z firmami instalatorskimi oraz biurami projektowymi
    Analiza rynku i monitorowanie konkurencji
    Doradztwo techniczne (branża elektrotechniczna (prądy słabe), sieci strukturalne konkurencji
    Tłumaczenie dokumentacji handlowej
    Analiza planów obiektów oraz przygotowanie propozycji organizacji ruchu
    Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wykształcenie min. średnie
    Doświadczenie w sprzedaży produktów i w obsłudze klienta biznesowego
    Umiejętności sprzedażowe
    Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
    Umiejętności negocjacyjne
    Wysokie umiejętności interpersonalne
    Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - wymagane
    Znajomość branży elektrotechnicznej (prądy słabe), sieci strukturalne
    Samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy
    Znajomość pakietu MS Office
    Prawo jazdy kat. B
    Wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej
    Znajomość języka angielskiego/francuskiego

    Oferujemy:

    Ciekawą pracę pełną wyzwań
    Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz pracę w międzynarodowym środowisku
    Możliwość podróży w związku z realizacją międzynarodowych projektów
    Możliwość pracy zdalnej po wcześniejszym przeszkoleniu

    Niemcy

  • KREŚLARZ AutoCad - PRACOWNIK W DZIALE PROJEKTÓW

    Zakres Obowiązków:

    Ze zrozumieniem wrysowanie instalacji niskoprądowej w gotową architekturę z zachowaniem norm technicznych, budowlanych i rysunku technicznego
    Wykonanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
    Tworzenie i aktualizacja kart katalogowych produktów wraz szatą graficzną
    Aktualizacji i archiwizacja dokumentacji technicznej dla wykonanych obiektów

    Bardzo dobra znajomość programu AutoCad 2D
    Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    Umiejętność odręcznego wykonania szkicu
    Znajomość instalacji niskoprądowych
    Dobra znajomość zagadnień z zakresu: budownictwa, obiektów użyteczności publicznej wielokondygnacyjnej
    Umiejętność tworzenia wizualizacji
    Znajomość zasad i procesu tworzenia dokumentacji projektowej

    Dodatkowe atuty:

    Biegła obsługa programów graficznych: Photoshop, Gimp, Corel Draw
    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    Znajomość innych instalacji niskoprądowych (BMS, CCTV, KD itp.)
    Mile widziana dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego
    Minimalne doświadczenie: 2 lata w pracy w zespole projektowym
    Prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    Pełny etat, umowa o pracę
    Udział w ciekawych projektach, realną możliwość rozwoju zawodowego pełną wyzwań i nowych zadań możliwość dalszego rozwoju zawodowego i własnych umiejętności
    Niezbędne narzędzia pracy
    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    Prosimy o aplikację tylko i wyłącznie osób spełniające powyższe warunki!

    Świątniki Górne k. Kraków

AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia dla naszych  przedstawicieli i partnerów

NASI DYSTRYBUTORZY

Na całym świecie mamy wielu dystrybutorów

Nasza obecność w Europie, a także w Azji czyni AFAPARK ® światowym liderem na rynku systemów naprowadzania na wolne miejsca parkingowe.

NASI PARTNERZY

Na całym świecie mamy wielu partnerów